Kahve Otomatı ve Ödeme Yöntemleri

Az yer kaplama avantajı da sağlayan sıcak içecek kahve otomatı ürünleri, farklı ödeme seçenekleri ile özelleştirilebiliyor. Dilerseniz kredi kartı ile şifreli ya da temaslı olarak dilerseniz yemek kartları ile ya da bozuk para ile pratik ödeme çözümleri sunabilirsiniz. Artık mevcut alanınızda sıcak kahve imkanı yaratmak için otomat satın almak zorunda değilsiniz.

Trend, sıcak çay kahve otomatı için sizlere 6 farklı otomat modeli sunuyor. Farklı ağırlık ve genişliklere sahip olan bu modeller içerisinden Trend sizin için en uygun ürünü belirliyor. İçerisinde bulunan kahvenin yenilenme ve takip sürecini de Trend yürütüyor. Sizler de kısa sürede taze sütlü kahve, espresso, sıcak çikolata, moccacino, cappuccino ve sütlü çikolata tüketmenin keyfini sürüyorsunuz.

Zahmetsizce tüm süreci yönetecek profesyonel bir hizmet satın almak için Trend ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Sıcak çay ve kahve otomatları lezzetli ve keyifli çalışmalar sürdürmenize yardımcı olacak. Daha detaylı bilgi almak ve kahve otomatlarını incelemek için otomatlar kategorisini ziyaret edebilir ya da bizlere ulaşmak için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.